Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm | Sezon Finali

Player Server VIPDownload video
Sen Anlat Karadeniz 21. Bölüm Sezon Finali özeti:
Karadeniz’e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit’le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.
Ceylan ile Nefes’i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa’nın, Vedat’ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.
Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir’in canını almak.
Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes’in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz’de mi son bulacaktır?

Sen Anlat Karadeniz
Ben Anlatınca Deli diyorlar

Yapım - Sinegraf
Yapımcı - Osman Sınav
Yönetmen - Osman Sınav/Emre Kabakuşak/Yusuf Ömer Sınav
Senaryo - Ayşe Ferda Eryılmaz / Nehir Erdem
Oyuncular - Ulaş Tuna Astepe(Tahir), İrem Helvacıoğlu(Nefes), Mehmet Ali Nuroğlu(Vedat), Sinan Tuzcu(Mustafa), Gözde Kansu(Eyşan), Öykü Gürman(Asiye)

Sen Anlat Karadeniz YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/J6yFwE

atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN

Sen Anlat Karadeniz Web Sayfası;
https://goo.gl/LpZM4g
Sen Anlat Karadeniz - YouT, Sen Anlat Karadeniz - Tüm bölüm , Sen Anlat Karadeniz - Tüm fragmanları , SEN ANLAT KARADENİZ - DİZİ , Sen Anlat Karadeniz izle | son bölüm , Sen Anlat Karadeniz - Home | Faceb, Sen Anlat Karadeniz izle - Dizi i, Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm izle - , Sen Anlat Karadeniz fragmanı son , Sen Anlat Karadeniz Son Bölüm izle - ,
Page: sen anlatkaradeniz son bolum, sen anlat karadeniz atv, sen anlat karadeniz 17, sen anlat karadeniz izle, sen anlat karadeniz 16, sen anlat karadeniz oyuncular, sen anlat karadeniz 13, sen anlat karadeniz 15, sen anlat karadeniz fragman, sen anlat karadeniz 18 bolum izle, sen anlat karadeniz 16 bolum,
Tags:
Loading...

Related videos